Seyahat

Titanic Deluxe Golf Belek İncelemesi

Golf otelleriyle ünlü Belek'te yer alan Titanic Deluxe Golf Belek hakkında merak edilen her şeyi yorumluyorum.

Titanic Deluxe Golf Belek, henüz 7 yaşında çok yeni bir otel. 2013 yılında kapılarını açan otel her yıl farklı eklemelerle genişliyor ve zenginleşiyor. Antalya’nın Belek mevkiinde yer alan otel, Serik’in hemen girişinde yer alıyor.

Nehir ve deniz arasında bulunan eşsiz konumu ile özellikle balayı çiftlerinin ilk seçeneği olan otele biz de hiç bir yorumu okumadan; sadece fotoğraflarını görerek tercih ettik. Titanic Belek hakkında her şeyi bu yazı içerisinde bulabileceksiniz.

Titanic Otelleri Hakkında Genel Bilgiler

Titanic Otelleri ismini, ilk olarak 2003 yılında inşası tamamlanan ve hakkında binlerce hikaye barındıran Titanic gemisi şeklinde tasarlanan Titanic Beach Lara’dan alıyor. Titanic şeklindeki otel dönemin en popüler otelleri arasına zirveden giriyor ve bir anda tüm turizm sektörü içerisinde konuşulmaya başlıyor. Muhtemelen bu popülaritenin etkisi ile Titanic gemisi şeklinde olmasa da tüm otel projelerinde bu ismi kullanıyorlar ve zincir haline geliyorlar. Tabi ki bu bilgi teyide muhtaç!

AYG Şirketler Grubu’nun sahibi olduğu otel hakkında Mehmet Aygün “Artık golf turizminde bir markayız” diyerek aslında tüm Titanic Otelleri arasından Titanic Deluxe Golf Belek’in ayrı bir yeri olduğunu ve yatırımlarını buraya odakladığını gösteriyor. Ayrıca yine bir başka röportajı esnasında, kendisinin de bu otelde yaz-kış ikamet ettiğini görebiliyoruz.

Bu yazıyı yazdığım tarihte İstanbul, Kocaeli, Antalya, Muğla ve Berlin’de toplam 13 oteli yer alıyor. Titanic Deluxe Golf Belek arsasının hemen yanı başında bir inşaatı da devam ediyor. Son Voyage Belek ziyaretimde inşaatın %80 oranında tamamlandığını gördüğüm oteli muhtemelen Titanic Belek Premium Golf gibi daha üst segment bir isim ile adlandıracaklar.

Titanic Belek'te odadan gün batımı manzarası
Titanic Belek’te odadan gün batımı manzarası

Titanic Deluxe Golf Belek Hakkında Genel Bilgiler

170.000m² alan üzerine kurulu tesisin yalnızca 594 odası bulunuyor. Sadece bu bilgi bile size otelin ne kadar geniş ve ferah olduğunu anlatıyordur diye düşünüyorum. Hemen yanı başında bulunan Beşgöz nehri ve yine kendi sınırları içerisinde bulunan Titanic Golf Kulübü‘ne ait 27 delikli yemyeşil golf sahaları ile harika bir yaşam alanı sunuyor.

Titanic Belek Şov Alanı
Titanic Belek’te nehir kenarında bulunan River Side Show Center

Titanic Deluxe Golf Belek, yerleşim yerine oldukça uzak konumda yer alıyor. Eğer taksi ile Serik merkezine gitmek isterseniz otelden merkeze gidiş yaklaşık 60 TL tutuyor. Titanic Belek, gerçek anlamda bir doğa ve eğlence oteli. Diğer otellerden ve yerleşim alanlarından o kadar soyutlamış ki kendisini, gece odanızın manzarasından etrafa baktığınızda yemyeşil bir doğanın ortasında ışıl ışıl şov merkezini görüp bambaşka hislere kapılabiliyorsunuz.

Biz 2020 Ağustos ayında gittiğimizde otel ilk pandemi yazını geçiriyordu. Bu nedenle bir çok eksiği hoş karşıladığımızı söyleyebilirim. Ancak bu olumsuz deneyimlerimiz olmadığı anlamına gelmiyor. Bunu son olarak yorumlarım kısmında sizlere aktaracağım.

Titanic Belek Çiftlik
Titanic Belek plaj yolu üzerinde otele ait minik bir çiftlik

Otel Alanı

Otel alanını aslında 4’e ayırabiliriz. Otelin lobisini, spa merkezini, eğlence merkezini, bazı barlarını, alışveriş merkezini, ana restoranını ve bazı a la carte restoranlarını bünyesinde barındıran ana bina ilk bölümümüz. Gününüzün muhtemelen en az kısmı burada geçecek.

Ana binanın hemen önünde yer alan kafeler, ana havuz, çocuk havuzu, açık spa alanı, arka tarafında bulunan lüks cadde üzerindeki villalar, çocuk tiyatrosu, kuzey cephedeki aquaparkı, nehir kenarında bulunan a la carte restoranlar, River Side Show Center, şov sonrası eğlencenin düzenlendiği Pier Night Club (kışın Eternity Club) ve havuz üzerindeki Maldives evlerini barındıran çevre bölümünü 2. bölüm olarak konumlandırabiliriz. Gününüzün en büyük bölümü gündüz ve gece farketmeksizin ana bina çevresindeki bu aktivite alanlarında geçecek.

Titanic Belek Tren İstasyonu
Sahil kısmında bulunan Sirkeci İstasyonu

3. bölümümüz plaja kadar uzanan golf sahaları ile nehir arasındaki harika yollar! Sabah sporunuzu ya da akşam yürüyüşünüzü bu mükemmel yolda doğa ile iç içe şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yürüyerek ana binadan plaja gitmeniz 20-25 dakikayı bulacaktır. Burada soluklanmanız için banklar da mevcut.

4. bölümümüz ise plaj alanı. Burada minik bir köy, harika snack restoranlar, spor alanları, mini golf alanları, duşlar ve plaj voleybolu sahası bulunuyor.

Yeme ve İçme

Titanic Belek için en zayıf kısım Yeme ve İçme! Belek’teki diğer tesislere göre oldukça zayıf bir açık büfe menüsü, sınırlı snack menüleri ve çok az bilgilendirilen a la carte restoranlarıyla maalesef benim için sınıfta kaldı. İçecekler konusunda ise Belek standartlarını yakalamış durumdalar. Alkollü ya da alkolsüz aradığınız tüm içeceklere sınırsız şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Pastanesi oldukça sınırlı olan otelin kafelerinde ise yenilecek herhangi bir şey yok. Her ne kadar dış pazara önem verse de segment olarak Voyage otellerinin rakibi olmak isteyen ve yerel pazar fiyatlarını da bu segmente oturtan bir otel için oldukça can sıkıcı bir durum olduğunu söyleyebilirim.

Titanic Belek
Ana havuz kenarında kafeler ve barlar bölgesi

Ana restoranda ise -muhtemelen ilk pandemi sezonundan kaynaklı olarak- menüleri oldukça sınırlıydı. Öyle ki sabah kahvaltılarında sosisler ya da sucuklar bulamadığınız gibi 3. sabah aynı menüye geri dönüyordunuz. Bu kahvaltı için kabul edilebilir bir durum gibi gözükse de, akşam yemeği de maalesef bundan öteye gidemiyordu. Hem yemeklerin lezzeti hem de çeşitliliği konusunda ciddi problemler vardı. Baklava çıktığında sevinebiliyordunuz 🙂 Oysa aynı segmentteki diğer otellerin pastaneleri 7 gün 18 saat size 5-6 çeşit baklavayı sunuyor. Yemeklerde et çeşitliliği sınırlı olduğu gibi, uzak doğu mutfağını da biz kaldığımız süre boyunca tek sefer gördük.

Snack restoranları da yine oldukça sınırlı menüye sahipti. Nehir kenarında bulunan snack restoranda sadece döner (o da bir gün tavuk bir gün et), pide ve pizza çeşitleri bulunuyordu. Öyle ara sıcaklar filan beklemeyin! Ortaya sadece peynirli ve soslu bir salata söyleyebiliyorsunuz. İçecek menüleri ise daha önce de bahsettiğim gibi doyurucuydu.

Geceleri ise açık herhangi bir restoranları bulunmuyor. Sadece gece çorbası imkanı bulunuyor.

Otel’de faydalanabileceğiniz tüm restoranları, barları

Ana restoran olarak,

 • Titanic Ana Restoran (Açık büfe olarak sabah, öğle, akşam ve gece yemeği sunuluyor)
 • Poppet’s Railway Restoran (Çocuk restoranı olarak sabah, öğle ve akşam yemeği sunuyor)

A la carte olarak,

 • Hasır (Türk a la carte restoran)
 • Tekne (Nehir üzerinde a la carte restoran)
 • Oceanos (Balık a la carte restoran)
 • Asian (Çin a la carte restoran)
 • Beef Grill Club (Steak a la carte restoran)
 • Pascarella (İtalyan a la carte restoran)

Ara öğün olarak,

 • Sapore (Sahilde yer alan İtalyan snack restoran, pizza, salata ve makarna sunuluyor)
 • Stella (Sahilde yer alan hamburger vb menüler sunan snack restoran)
 • Pita Pan (Nehir üzerinde bulunan pide ve gözleme menüsü sunan snack restoran)
 • Caprice (Pastane kısmı 14:30-18:00 arasında hizmet veriyor. Bunun dışında aşağıda bar çalışma saatlerini görebilirsiniz)
 • Ice Bar (Dondurmacı, fazla bir özelliği yok)

Bar olarak,

 • Cordella (09:00-23:00 arası çalışan bir Lobby bar olarak düşünebilirsiniz, balkonunu mutlaka keşfedin)
 • Caprice (Pastane bölümünde yer alan bar, gece 03:00’e kadar açık)
 • Palm (Plaj bölümünde bulunuyor, yer bulmak biraz zor. Saat 18:00’e kadar açık)
 • Noble Irish Pub (Biz gittiğimizde kapalıydı sanırım kışın hizmete giriyor)
 • Centric (Ana havuz bölgesinde yer alıyor. Patenli servis elemanları da mevcut)
 • Comfort (Ana havuz bölgesinin biraz dışında yan yürüme yolunda bulunuyor)
 • Aqua (Burası yukarı tarafta çocuk havuzuna yakın yerde bulunuyor. Mümkünse kola dışında bir şey almayın)
 • Olympic (Hiç gitmedik, olimpik havuzun o tarafta olması lazım)
 • Citrus (Spa tarafında vitamin bar olarak hizmet veriyor ancak biz Sırma su dışında bir şey görmedik)
 • Pier (En efsane bar, 2 metre tezgah önünde 20 kişi sıra bekliyor. Gece kulübünün bulunduğu alanda yer alıyor)
 • River Show (River Side Show Center’ın arka tarafında yer alıyor. Buradaki barmenler aynı anda 7 kişiye hizmet verebiliyor. Ancak en iyi arkadaşlar da burada çalışıyor)

Havuz ve Plaj

Havuzu gördüğüm en büyük ve en özel tasarıma sahip otel olabilir! Ana havuzu bir kaç parçadan oluşan devasa bir alana yayılıyor. Hatta araya çocuk havuzu, olimpik havuz ve aquapark alanının da girdiğini düşünürsek otelin ana bina alanından çok daha büyük bir alana kurulu havuzlar bölgesi yer alıyor. Üstelik buna spa havuzlarını, kapalı havuzu, bungalowların ortasında yer alan özel tasarım havuzu, villa havuzlarını ve -hiç bir zaman bulamadığımız- tuzlu su havuzunu dahil etmiyorum.

Otelin web sitesine göre havuz listesini aşağıya bırakıyorum:

 • Kapalı Havuz (Isıtmalı)
 • Kapalı Çocuk Havuzu (Isıtmalı)
 • Ana Havuz (Açık)
 • Kaydıraklı Havuz (Yetişkinler için)
 • Deniz Suyu Açık Havuz (Isıtmalı)
 • Aktivite Çocuk Havuzu
 • Kaydıraklı Havuz (Çocuklar için)
 • Family Çocuk Havuzu
 • Olimpik Havuz (Gruplar için)
 • Aslan Ağzı Hamam Havuzu (Isıtmalı)
Titanic Belek Havuz Alanı
Titanic Belek ana havuz bölgesi

Gelelim plajına! Titanic Belek plajı hakkında insanlar o kadar ikiye ayrılmış durumda ki… Özellikle de ulaşımının zor olduğundan bahsediyorlar. Ancak bakalım durum gerçekten öyle mi?

Otel 170.000m² alana kurulu olduğundan standart bir golf otelinin dahi 2 katı büyüklükte alana sahip. Ana bina ile plaj alanı arasında yolculuğunuzu 4 farklı şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Plaja eğer villa misafiriyseniz golf arabasıyla, ana binadaki oda seçeneklerinden birisinde konaklıyorsanız yürüyerek, mini trenle ya da tekneyle ulaşabiliyorsunuz.

Tekne River Side Show Center’ın yan tarafındaki mini iskeleden kalkıyor ve Mehmet Ağanın Çiftliği’nin yan tarafındaki iskeleye indiriyor. Tren Schiller Coffee’nin hemen yanında bulunan Haydarpaşa Station’dan kalkıyor ve plajdaki futbol sahasının yanındaki Sirkeci Station’da indiriyor. Yürüyerek ise 20-25 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Eğer yanlış hatırlamıyorsam tren ve tekne ring servisi en son 18:00’de mevcut. Bu saatten sonra plaj alanına gitmek isterseniz yürümek zorundasınız.

Titanic Deluxe Golf Belek Plajı
Titanic Deluxe Golf Belek plajı

Plaj alanında adım başı buzdolapları, snack restoranlar ve çeşitli aktivite alanları mevcut. Ek olarak otelin bilgilendirmesine göre plaja servis mevcut ancak biz hiç denk gelmedik.

Plajı tamamen kum ve bir bölüme kadar ahşap yürüme yolları mevcut. Denizin kenarı iri taneli kum ve içi çakıllı kum; standart bir Belek plajı yani…

Eğlence ve Aktivite

Eğlence konusunda gerçek bir marka! Hiç bir otelde bulamayacağınız aktiviteler, etkinlikler ve şovlar burada yer alıyor. Gündüz aktivitesi ve gece aktivitesi olarak günü ikiye bölerek başlayalım.

Titanic Belek Gündüz Animasyonu
Oteldeki açık alanlarda düzenlenen gündüz animasyonu

Gündüz yüzme, yürüyüş, ağırlık, voleybol, futbol, tenis, mini golf ve diğer etkinliklere katılabilirsiniz. Bunun dışında ana binayı arkanıza aldığınızda ana havuzun sol tarafında havuz içinde eliptik bisiklet gibi aktivitelerin olduğu alanı görebilirsiniz. Gündüz plaj alanında ve havuz alanında çeşitli animasyonlar da bulunmakta. Bunun dışında aquaparkı da oldukça eğlenceli.

Burada parantez açmam gereken tek konu oyun makinelerinin, bowlingin ya da bilardonun ücretli oluşu! Hatta Antalya’da Belek ve Kemer otel deneyimlerim arasında ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım.

Titanic Şov Alanı
River Side Show Center’da bir gece animasyonu

Ama Titanic Belek’te hayat 18:00’den sonra başlıyor. Siz henüz havuzdan odanıza dönerken hummalı bir dekorasyon hazırlığı gözlemliyorsunuz. Uçan ejderhalar, kırmızı aydınlatmalar ve sahne dekorları hızla etrafınızda taşınıyor. Odanıza gittiniz, duşunuzu aldınız, giyindiniz ve aşağıya indiniz; akşam yemeğinizi yerken bir yerlerden müzik ve ışıklar sizi çağırıyor. Gece 23:00’e kadar River Side Show Center adı verilen devasa etkinlik alanında her gün farklı şovlar ve partiler yer alıyor. Şov bittikten sonra ise insanlar farklı alanlara dağılıyor. Kimi şezlongta nehri seyrediyor, kimi Titanic Golf Club yollarında yürüyor, kimi Pier Gece Kulübü‘ne gidiyor, kimi barlara…

Titanic Belek Konser
Titanic Deluxe Golf Belek’te bir akşam konseri

Titanic Belek az önce bahsettiğim nedenlerden dolayı diğer Belek otellerinden oldukça sıyrılıyor ve sizi gerçekten eğlendirmeyi başarıyor. Eğer bir defa daha tercih edecek olursam kesinlikle sebebi eğlence ve doğası olacak!

Odalar

Önce yerel pazardaki oda tipleriyle başlayalım:

 • Fransız Balkonlu Oda
 • Standart Oda
 • Superior Oda
 • River Side Oda
 • Deluxe Oda
 • Family Pool Suite Balcony
 • Family Pool Suite Garden
 • Family Pool Suite Swim Up
 • Anabina Aile Suite
 • Corner Suite
 • Design Pool Villa
 • Superior Pool Villa
 • Exclusive Pool Villa
 • Ottoman Spa Suite
 • Bali House Swim Up
 • Maldive House

Tüm oda tiplerini tabi ki görme fırsatım olmadı ancak eğer fiyat/performans çizgisinde bir oda arıyorsanız Standart Oda’nın nehre bakan kısımlarını, eğer balayı çiftiyseniz de Bali House Swim Up tavsiye ederim.

Titanic Belek Oda Manzarası
İki ana bina, ortada birleşen ek yapı, odaların tamamı golf sahaları ya da nehir ve ana havuz manzaralı

Odalarının biraz yıpranmış durumda olduğunu söyleyebilirim. Duşta duş başlığının kırık olması normal olabiliyor. Ancak oda tasarımı ve manzarası oldukça hoş.

Odada bulunan şampuan vb materyaller çok çok kalitesiz. Hatta şampuanı köpürmüyor bile! Bunu misafir ilişkileriyle son gün çözebildik ve kendileri “villa setup”ı gönderdiler. Yani villadaki misafirler köpürebiliyor ancak ana bina deniz manzaralı konaklamanız varsa köpürmeseniz de olur 🙂

Hizmet

İnternette biraz araştırma yaptığımda hizmet konusunda sıkıntıları olduğu söylenmiş ancak biz hizmet konusunda kusursuza yakın bir deneyim yaşadık. Kafede servis yapan personelden tutun mini tren kaptanına kadar herkes güler yüzlü ve iyi yaklaşımlıydı.

Trenle Yolculuk
Titanic Belek’te plaj alanına 6-7 dakikalık bir mini tren yolculuğu

Ancak hizmetin standartları konusunda ciddi problemler var. Biz her zamanki gibi ETS Tur rezervasyonu ile geldik. Otele ana bina ana kapıdan giriş yaptık ve ETS Tur personeli harika şekilde karşıladı, bilgileri verdi, telefonunu verdi ve resepsiyondaki işlemlerimizi tamamladı. Ancak o da ne? Valizlerimizi taşıyacak kimse yok. Odamızı kendimiz bulduk, valizlerimizi kendimiz taşıdık ve daha ilk dakikadan oda kartı problemi yaşadık. Resepsiyon beni ayağına çağırdı kartı değiştirmek için; halen whatsapp yazışması duruyor 🙂

Rixos ya da Voyage’da ise kapıda karşılayıp, içecek ikram edip, valizlerinizi alıp, formlarınızı doldurup direkt golf arabasına oturuyorsunuz ve tatilinizi başlatıyorsunuz. Bu konuda gerçekten canımız sıkılmadı desek yalan olmaz.

Bir parantezi de balayı konseptlerinde bulunan hizmetler için açmak istiyorum. Oda upgrade’i yok, kendi kategorisindeki en iyi oda veriliyor. Bu konuda sorun yaşamadık. Ancak a la carte ikramı, vip buklet set, özel nevresim takımı gibi hiç bir şey görmedik. Sadece geleneksel Türk kahvaltısından faydalandık ve bunu da ETS Tur ile çözdük!

Çocuk Kulübü

Titanic Deluxe Golf Belek içerisinde yer alan Tini Kids Club, yakşaık 6.000m² alana kurulu. Ancak içerisini bizzat gezmediğim için yorum yapmam çok doğru olmayacaktır.

Çocuk Havuzu
Ana restoran bölümünün önündeki çocuk havuzu ve oyun alanları

Otelin çeşitli alanlara konumlandırılmış çocuk oyun alanları, havuzları ve aktivite merkezleri mevcut. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Titanic Belek Hakkında Olumlu ve Olumsuz Yorumlarım

Öncelikle olumlu yorumlarımdan başlamak istiyorum.

 • Otelin en büyük artısı tek kelime ile doğa! Nehrin kenarına konumlandırılmış devasa golf sahalarıyla size bambaşka bir deneyim yaşatacağına ben buradan kefilim.
 • Havuz sayısı inanılmaz bir artı puan sağlıyor. Ben bu kadar havuzu bu kadar az oda sayısına sahip bir otelde görmedim. Genelde oda sayısına paralel şekilde konumlandırılıyor. Örneğin Orange County Kemer’de öğleden sonra 1m² başına 2 insan düşebiliyor! Ancak bu otelde böyle bir durum mevcut değildi. Rahat rahat serinleme ve yüzme imkanı bulduk.
 • Eğlencesi en büyük üçüncü artı puanı sağlıyor. Voyage Belek Golf & Spa ya da Royal Wings Lara’da eğlence sınıfta kalmıştı. Bu otel size bu konuda ayrı bir deneyim sağlıyor. Özellikle gecenin geç saatlerine kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
 • Binaların tasarımı, genel mimari ve restoran tasarımları oldukça iyiydi. Voyage Sorgun ya da yine Belek’te yer alan Adora Golf Resort-Belconti Golf Resort ikilisi gibi eskimiş, lokal yenilemeler yapılmış gibi değildi.
 • Alanın büyüklüğü ve ferahlığı oldukça iyiydi. Kendinizi günün hangi saati olursa olsun diğer insanlardan uzak tutabiliyorsunuz.
 • Otel yönetimi ve servis personelleri oldukça iyi. Misafir ilişkileri müdürü sizden müsade isteyerek masanıza oturup olumlu ve olumsuz deneyimlerinizi öğrenmek, düzeltmek istiyor. Ancak resepsiyondaki arkadaşlar için olumlu yorum yazamayacağım.
 • Plaja gerçekleştirilen seyahatler otel sınırları içerisinde olduğundan dolayı benim için olumlu yorumlar bölümünde yer alıyor. Tavsiyem 1 defa tekne ile gitmeniz, diğer 5 gün tren kullanmanız yönünde olacak.
 • Barları ve kafeleri oldukça iyiydi, seçenekler sınırsız. Barmen arkadaşlar çok dost canlısı ve sizinle konuşarak içeceklerinizi hazırlıyor. Orada bulunmak bile keyifliydi.
 • Parti konseptlerine eğlencenin dışında ayrı bir parantez açmak istiyorum; inanılmaz bir çalışma. Eğlence ve aktivitenin başında kim varsa takdir etmek gerekiyor.
 • Otelde ağırlık %90 yabancı %10 yerli turist düzeyindeydi. Çift sayısı aile sayısından çok daha fazlaydı. Kendimizi diğer otellerin aksine burada hiç rahatsız hissetmedik.

Olumsuz yorumlara gelecek olursak,

 • Hala şu yılda ve şu segmentte havlu kartı saçmalığı olması büyük hayal kırıklığı!
 • Yemeklerin lezzeti ve çeşitliliği konusunda büyük sıkıntılar var. Yemekler bir önceki gün ile %90 oranında kesişiyordu. Snack restoranlar da gerçekten snack sunuyor, öyle başlangıçlar filan beklemeyin. Kahvaltıda sucuk yoktu 🙂
 • Girişte karşılama oldukça zayıf, valizlerinizi kendiniz taşıyabilirsiniz.
 • Odadaki banyo seti çok çok kötüydü. Markasını geçtim, işlevini dahi yerine getirmiyordu.
 • Balayı konsepti gibi konularda hiç bilgi almadık. Diğer otellerde elimize otelin haritası dahi veriliyordu. A la carte hakkımız var mıydı yok muydu inanın hala bilmiyorum.
 • Green Lagoon Snack bar gibi alanlarda temizlik problemi vardı. Yerlere dökülen yemekler 37-38 derecede koku yapıyordu.
 • Gece acıktığınızda oda servisi dışında herhangi bir başka seçeneğiniz bulunmuyor.
 • Odalar eski ve yıpranmıştı. Oda temizliği orta-üst seviyedeydi. Bazı günler problem yaşadık.

Siz de otel hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

https://www.titanic.com.tr/tr/titanic-deluxe-golf-belek

https://www.etstur.com/Titanic-Deluxe-Golf-Belek

İnceleme Puanı

Fiyat - 58%
Konum - 91%
Tasarım - 87%
Oda - 71%
Hizmet - 86%
Yeme/İçme - 71%
Havuz/Plaj - 86%
Eğlence - 99%

81%

Puan

Titanic Belek, sunduğu sınırsız eğlence ve sınırsız doğanın yanına eğer hizmet ve yemekler konusunda da artılarını ekleyebilirse iç pazarda da vazgeçilmez bir otel olacaktır. Ancak şu an itibariyle sadece eğlence ve aktivite otelinden öteye gidemiyor.

6 Yorum

 1. Öncelikle elinize sağlık harika bir yazı olmuş 🙏🏻 Bu yeni otel inşaatı bu otelin bir parçası mı olacak yoksa ayrı sınırları duvarları alanı olan bir yer mi?

 2. Titanic Mardan Palace çok daha exclusive bir otel, eğer aradığınız yemek ve hizmet kalitesiyse burayı tercih edin. Eğlence arıyorsanız evet Deluxe Belek daha iyi.

  1. Hizmet anlamında bir fark olduğunu düşünmüyorum. Zira personelleri ile muhabbete girdiğimde 2 otel arasında shiftleri olduğunu öğrendim. Fiziksel imkanlarda bazı farklar olabilir ancak hizmet anlayışında hemen hemen aynıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu