Oyun Blogu

Yıl Sonu League of Legends Ödüllü Yarışma

Merhaba arkadaşlar. İyisiyle, kötüsüyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bu yıl Temmuz’un son haftası bu blog sitesini açtım ve tam tamına 147 günde 147 içerik üretmişim. Önümüzde daha da harika içeriklerin geleceği bir yıl var. Ve bu yıla girmeden önce, Rengar ile Pençeli Paylaşımlar sayfasındaki yöneticiliğim ve sponsorlarım ile birlikte bir çekiliş düzenlemek istedim. Bunu da daha eğlenceli hale getirmek için yine bilgi yarışması formatını kullandım. Yapmanız gereken tek şey, testin tamamını doğru yanıtlayıp iletişim için e-posta adresinizi yazmak. Aşağıya bazı bilgiler bıraktım, mutlaka okuyun.

NOT: Çekiliş açıklanmış ve kazananlara e-posta adreslerinden ulaşım sağlanmıştır.

NOT 2: 400 RP sahiplerinden Mert Öztürk (#1317 no’lu katılım) son 10 gününüz.

Ödüller

 • 1 Kişiye League of Legends Teemo Şapkası (Kargo ücreti benden)
 • 1 Kişiye 3620 RP
 • 1 Kişiye League of Legends Oyuncu Seti (Kargo ücreti benden, Tişört, mousepad, defter, bardak altlığı, anahtarlık, bileklik vs)
 • 8 Kişiye 400 RP
 • 10 Kişiye E-GameShop’ta %10 İndirim Kuponu (100 TL ve üzeri alışverişlerde)
 • 20 Kişiye E-GameShop’ta 5 TL Hediye Çeki (Alışveriş kısıtlaması yok, 5 TL’lik ürün alırsanız bedava, 12 TL’lik ürün alırsanız ürüne 7 TL ödersiniz)

Şartlar (3 Basit adım, 5’te 5 Yap, Abone Ol, Takip Et)

Paylaşma içeren çekilişleri sevmiyorum. Profillerinizi çekiliş postları ile kirletmek hoş değil. Yapmanız gerekenler basit, bu 3 maddeyi yaptığınız taktirde direkt katılacaksınız çekilişe.

 1. 5’te 5 yap,
 2. Blog sitemin bildirimlerine abone ol (sol altta kırmızı bir çan butonu var)
 3. Aşağıdaki hesaplardan en az bir tanesini takip et. (Adınızı tam olarak doğru yazmazsanız ya da çekiliş tarihinden sonra takip ederseniz maalesef geçersiz sayılacak, tüm istatistikler tarihleriyle tutuluyor)

https://www.twitch.tv/buraksenguloglu

https://twitter.com/bestianlorry

https://www.instagram.com/bloggerstagram

Kurallar

 • Öncelikle bu bir çekiliş, yani 5/5 yapmanız kazandığınız anlamına gelmez.
 • 5’te 5 yapamadıysanız, yapana kadar deneme hakkınız var. Yani 1’den fazla kez katılabilirsiniz ancak 1 tane 5’te 5 skorunuz çekilişe katılır, herkesin tek çekiliş hakkı bulunuyor.
 • Aynı bilgisayardan farklı e-postalar ile çekilişe katılındığı tespit edilirse, tüm katılımlar geçersiz sayılır.
 • Çekiliş, 5’te 5 yapan kullanıcıların e-postaları arasından çekiliş yap sitesi ile belirlenecek. Örneğin 76 sayısı çıkarsa, 5’te 5 yapan 76’ıncı e-postaya ödül için e-posta göndereceğim.
 • Son katılım 31 Aralık 2017 23:59, Açıklanma tarihi 08 Ocak 2018 15:30

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Yıl Sonu RP Ödüllü Yarışma Toplam %%total%% soruda %%score%% doğru yaptım.

 

Burak Şengüloğlu

Oyun dünyası ile çok çok erken yaşta tanışmış, 9 yaşındayken gül gifleriyle süslü ilk sitesini açmış, bir ara e-spor'a ve oyun haberciliğine sarmış, şu sıralar oyun geliştirme, firmalara danışmanlık hizmeti ve makale hizmetleriyle hayatının akışına kendisini kaptırmış bir şahıstır.

6 Yorum

 1. 5 de 5 yaptım hakımda kısmındaki 2 hesap hariç hepsini takip ettim ve arkadaşlık isteği attım epostamıda girdim inşallah rp bana çıkar ihtiyacım var 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir