Gezi Blogu

Yılbaşı Fikirleri

Yeni yıl fikirleri için en iyi yılbaşı fikirleri derlemesini gözden geçirin. Ev partisi mi? Yılbaşında yurt dışı mı?

Bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. İyisiyle, kötüsüyle, güzel anlarıyla, üzdüğü zamanlarla bir yıl daha arkamızda kalıyor ve yenisini karşılıyoruz. Peki siz 2018 yılına nasıl girmeyi planlıyorsunuz? Sizlere yılbaşı fikirleri konusunda bir kaç tüyo vermek istiyorum.

İlk seçeneğimiz tabi ki harika bir ev partisi! Son zamanlarda artan negatif haberlerle beraber yeni yılı evde geçirmek isteyenlerin sayısı bir hayli arttı. Evde mükemmel bir yılbaşı gecesi için gerekli en önemli şey aileniz ya da en yakın arkadaşlarınız. Ev partisinin olmazsa olmazlarını sıralayayım o zaman. Mutlaka bir masa oyunu edinin. Süslü ve dolu bir yemek masası, yılbaşı gecesinin olmazsa olmazıdır. Ayrıca yılbaşı fikirleri içinde verebileceğim en güzel şey, karaoke ya da Sony Playstation’da bulunan That’s You! tarzı bir yarışma odaklı oyun. Kesinlikle ekstra bir eğlence ve renk katacaktır. Hediyeleşmek ise yeni yıl hediyesinden öte, dostlarınızı ya da ailenizi hatırlamak ve bu yeni yılı onlara armağan etmek açısından güzel olacaktır.

İlgili Blog İçerikleri

Dışarıda geçirmek isteyenler için artık Club’lar pek tercih edilmiyor. Şehir merkezlerindeki kutlamalar da malumunuz… O zaman size fikir, grupanya ya da grupfoni gibi sitelerden yılbaşı gecesi indirimi kovalayın. Bu konu hakkında daha önce de yazmıştım ancak yine belirteyim, yılbaşı gibi özel günlerde oteller standart fiyatlarını yukarıya çekip bu kampanya sitelerine uygun ücretli rezervasyon hakkı tanıyarak ücretsiz şekilde reklam yapar ve rakiplerini saf dışı bırakırlar. En azından buna çalışırlar. Asla bir oteli arayıp yılbaşı gecesi için akşam yemeği ve müzik barındıran bir program için doğrudan rezervasyon yaptırmayın. Önce araştırın.

Daha da uzakta geçirmek isteyenler için Uludağ otelleri mükemmel bir seçenek olacaktır. Çünkü her sene Uludağ otellerinde (1. ve 2. bölge) yılbaşı fikirleri olarak harika konseptler uygulanıyor. Sabaha karşı 4’e kadar uzayan şovlar, konserler, eğlenceler ve partiler ile harika bir yılbaşı geçirebilirsiniz. Bunun dışında termal oteller, spa otelleri ve diğer dağ otelleri güzel seçenek olabilir. Ancak bilmeniz gereken en önemli şey, geçmiş yeni yıl etkinliklerindeki performansları. Çok şikayet edilmiş bir otel ile yeni yıla kızgın şekilde girmeniz hoş olmayacaktır.

Yurt dışı kaçamakları için 1 geceniz olacağından dolayı yakın yerleri tercih etmenizde fayda var. K.K.T.C. ya da Gürcistan gibi buzların arasında yuvarlanmayacağınız lokasyonlar tercih edilebilir. Ukrayna genelde kötü bir tercih olarak nitelendiriliyor.

Nerede ve nasıl yeni yıla girerseniz girin, harika bir yıl şimdiden sizin olsun… Ailenizin Kişisel Blog Sitesi sizlere şimdiden iyi yıllar diler 🙂

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir