Alışveriş

Yılbaşında Oyuncuya Hediye Alternatifleri

Yılbaşında oyuncuya hediye almak konusunda çeşitli alternatiflerle bir liste derledim. 5 TL'den başlayan alternatiflerle oyuncu hediyesi...

Yılbaşı muhabbeti yaklaştıkça herkeste bir hediye telaşı başlıyor. Peki bir oyuncuya ne hediye alınabilir? Size bir kaç tüyo vereyim. Aslında oyuncuya hediye almak konusunun hiç de zor olmadığını göreceksiniz.

1. Oyun

Oyuncuya Hediye

Aslında en kolay seçenek. Ancak burada hediye alacağınız kişinin oyun oynadığı platformu ve eğer bilgisayar oyuncusuysa sistem özelliklerini bilmeniz gerekiyor. Düşük performanslı bir bilgisayarı olana gidip PUBG alıp kahırdan ölmesini istiyorsanız ayrı tabi… Eğer Playstation 4 veya Xbox One oyuncusuysa herhangi bir D&R’dan, Vatan’dan ya da TeknoSA gibi bir zincir teknoloji marketinden kutulu oyun alabilirsiniz. Oynadığı türleri keşfetmek de yine sizin elinizde. Eğer bilgisayardan oynuyorsa Steam, Origin ve uPlay hesaplarını, Playstation 4’ten oynuyorsa PSN hesabını, Xbox One’dan oynuyorsa Microsoft hesabını öğrenip oynadığı oyunlara bakmanız gerekiyor.

2. Oyuncu Ekipmanı

Logitech G933

Eğer bilgisayar oyuncusuysa odasının bir fotoğrafını elde etmeniz yeterli. Ekipmanları arasında en çok eskiyen ürünü yenisiyle değiştirmek hoş bir fikir olabilir. Yok eğer konsol oyuncusuysa, orjinal bir aksesuara kimse hayır demez. Örneğin Playstation 4 oyuncusuysa bütçenize göre bir Dualshock 4 kaplaması da alabilirsiniz, Playstation Camera da… Tavsiye ettiğim markalar Razer, Steelseries, Logitech, Roccat ve Thermaltake.

3. Giyim

Gamer'a Hediye

Giyim konusunda da hediye alacağınız kişinin eğer beden ölçülerini ve en çok oynadığı oyunu biliyorsanız işiniz çok kolay. İnternette yüzlerce oyun için binlerce seçenek var. 10 liraya da, 400 liraya da giyim ürünü bulabilirsiniz. Oyuncuya hediye almak konusunda belki de en ekonomik ve en çok alternatifli olanı giyim.

4. Ev Aksesuarları

Oyuncu Aksesuar

Aksesuarlar hayatımızın da büyük bölümünde varlar. Ancak bir oyuncu için oyun temalı aksesuarlar paha biçilemez olabilirler. Siz de yılbaşında oyuncuya hediye alacaksanız kesinlikle aksesuarları listenize almalısınız. Özellikle fincanlar, bardaklar, havlular ve lambalar gibi kullanışlı ev aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

5. Oyuncak

Oyuncuya Hediye

Oyuncuya hediye olarak oyuncak almak mı? Aslında burada yaşı biraz önem kazanıyor. Eğer küçük yaşlarda bir oyuncuysa işiniz daha kolay. Ancak yaşı daha büyükse, mutlaka sonunda sergileyebileceği LEGO vari bir şeyler olmalı. Belki bir puzzle, belki bir satranç takımı… Yaşına göre bu fikri değerlendirmek size kalmış.

6. Oyuncu Figürü

Oyuncu Figürü

Oyuncuların birer koleksiyoncu olduğu yadsınamaz bir gerçek. Oyunda toplanabilir her şeyi toplayıp, başarımlarını profilinde sergileyen insanlara bir de koleksiyonluk gerçek ürünler alırsanız, binlerce kez teşekkür işitebilirsiniz. Oyuncuya hediye almak işte bu kadar kolay!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu