Günlük İçerikler

Youtube Projeleri

Youtube Projeleri ile ilgili hevesle başladığım, içerik üretmekte sıkıntı yaşayanlar için oluşturduğum bir yapıdan bahsettim.

Youtube, özellikle ülkemizde son 1 yıl içinde “taban” seviyesinde popülerliğini arttırdı. Artık herkes bir fenomen, herkes bir Youtuber! Daha da ötesi, 12-13 yaşındaki çocuklar dahi Youtuber olmak için kolları sıvıyor. Kimseyi eleştirmiyorum, herkes hayalinin peşinden koşsun istiyorum. Ancak bu konuda da Youtube Projeleri artık olmazsa olmaz konuma geldi.

El atıyorum nihayet. Youtuberlığa soyunmuyorum, Youtuber olmak isteyen çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik bir proje ile karşınızda olacağım. Yaklaşık 40 günlük bir çalışmanın son aşamasına geldim. Maddi manevi her şeyiyle hazırlanmış, “gerçekten hazır” bir proje olarak sunmak istediğim için detay veremiyorum. Ancak Youtuber olmak isteyenlerin en büyük sorunlarından bir tanesine el atacağım. Günde 2000 civarı insana hizmet verecek ve tamamen ücretsiz olacak bir servis…

İlgili Blog İçerikleri

Yaptıklarımdan bahsettikten sonra size de bir not düşmek istiyorum. Lütfen bilginizi, birikiminizi kendinize saklamayın ve yol gösterici olun. Çünkü sen, ben ve diğerleri yol göstermezse, ülke olarak Youtube’da çok yanlış bir yönelimimiz olacak. Kalitesiz içeriklerden, fenomen olma çabalarından ve diss’lerden sıkılmak istemiyorum. Herkes bu konuda bir şey yaparsa, çok daha kaliteli bir Youtube Türkiye ile karşı karşıya kalabiliriz.

Bu arada diğer yazılarımı da aşağıya iliştiriyorum. Eğer siz de bu konuda bana bir şeyler iletmek isterseniz, iletişim sayfasını ya da Instagram direkt mesaj özelliğini kullanabilirsiniz.

Youtube’da oyun kanalı açmak

Influencer nedir?

Sinema filmi çeken youtuberlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir