Öneriler

Youtube’dan MP3 Dönüştürme Servisi

Son zamanlarda Spotify gibi uygulamalar yüzünden MP3 indirme alışkanlığı kaybolsa da, araç kullananları ya da arşiv yapmak isteyenleri ilgilendiren harika bir içerik ile karşınızdayım!

Ücretli müzik aboneliklerinden sıkılanlar daha şimdiden kendi arşivlerini oluşturmaya başladılar! İşte burada mp3 dönüştürme servisleri imdadınıza yetişiyor. Peki hangi servisi ya da siteyi kullanmak gerekiyor? Hangi servis kayıpsız müzik kalitesini sunuyor? Hepsini bu içerik içerisinde bulabileceksiniz.

Spotify, Tidal ya da Youtube Music gibi uygulamalar aylık 5$’dan başlayan fiyatlarla abonelik sunuyor. Ancak ücretsiz seçenekler varken neden değerlendirmeyelim? Bunlardan birisi de yazının sonunda adresini görebileceğiniz harika bir Youtube MP3 Dönüştürücü sitesi. Bu site sayesinde en yüksek KBPS değerlerinde mp3 formatlı müzikler indirebiliyorsunuz. Üstelik tek yapmanız gereken, müzik içeren videonun linkini, sitedeki ilgili alana yapıştırmak ve dönüştür butonuna tıklamak. Gerisini kendisi hallediyor!

İlgili Blog İçerikleri

MP3 Dönüştürücü Ekran Görüntüsü

Yüzlerce bu tür site var. Peki tanıtımını yaptığım MP3 dönüştürme servisinin diğerlerinden farkı ne? Öncelikle bu sitede hiç bir şekilde kötü amaçlı yazılım ya da virüs bulunmuyor. Sağdan soldan fışkıran saçma sapan reklamlar da gelmiyor. Online bir dönüştürücü olması sebebiyle bilgisayarınıza herhangi bir program ya da araç indirmenize gerek kalmıyor. Sadece video linkini yazıp tıklıyorsunuz ve size .mp3 uzantılı müzik dosyasını sunuyor.

Bir diğer avantajı herhangi bir üyelik sistemine sahip olmaması. Yani istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve istediğiniz platformdan mp3 formatlı müzik ve ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Video linklerinden dönüştürdüğünüz müzik dosyaları bilgisayarınıza otomatik olarak iniyor ve arşivlenmeye hazır hale geliyor. Ardından tek yapmanız gereken USB belleğe atıp arabanızın müzik sistemine bağlamak! İşte bu kadar basit!

İndirme sınırlaması olmaması sebebiyle aynı gün içerisinde onlarca hatta yüzlerce mp3 dönüştürebilirsiniz.

MP3 Dönüştürme Screenshot

7 dakikalık bir şarkıyı dönüştürmem yaklaşık 2 saniye kadar sürüyor. Ardından indir butonuna basıp mp3 formatlı dosyaya kavuşabiliyorsunuz. Bu kullanım kolaylığını hiç bir dönüştürme servisinden bulamadım. Bu tür video/mp3 çeviriciler maalesef o dosyayı indirtmemek için her şeyi yapıyor. Aşağıdan ilgili siteye gidebilir ve bu servisi deneyerek siz de olumlu yorumlarınızı kendilerine iletebilirsiniz.

https://ytconverter.org/tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu