Ürün İncelemeleri

YumeTwins Aylık Japon Ürünleri Kutusu İncelemesi

Aylık kutu aboneliği konusunda ürün incelemelerine devam ediyorum. En son Japon abur cuburları kutusu incelemesi ile karşınızdaydım. Şimdi yine aynı şirkete ait, yan marka olarak sunulan YumeTwins kutusunun incelemesini yapacağım. Bu kutu aylık Japon ürünleri kutusu olarak geçiyor. Gelin inceleyelim.

Aylık kutu aboneliği konusunda ürün incelemelerine devam ediyorum. En son Japon abur cuburları kutusu incelemesi ile karşınızdaydım. Şimdi yine aynı şirkete ait, yan marka olarak sunulan YumeTwins kutusunun incelemesini yapacağım. Bu kutu aylık Japon ürünleri kutusu olarak geçiyor. Gelin inceleyelim.

Öncelikle kutu yine Tokyo’dan 4 günde elime ulaştı. Çok hızlı ve sağlam paketleme ile geldi. Kutunun genel görüntüsü fotoğraftaki gibi.

YumeTwins Japon Ürünleri

İçinden çıkanları masaya döktüğümde çok şirin bir görüntü ortaya çıktı. Japonlarda sevimlilik ön planda diyebilirim. En ufak çantalarda, anahtarlıklarda dahi bu sevimliliği ön plana çıkarıyorlar. İçinden yine Tokyotreat’ten alışkın olduğumuz bir kart ve 7 adet harika ürün çıkıyor. Ürünlerin genel görüntüsünü de sizlere şu şekilde vereyim.

Japon Ürünleri Kutusu

İçinden bir adet peluş tavşan, bir adet Disney lisanslı Winnie the Pooh temalı polar havlu, 1 adet Pokemon lisanslı Pikachu temalı çanta, 2 adet farklı formlarda ayıcık şekilli anahtarlık, Little Twin Stars lisanslı kağıt seti, 1 adet Hello Kitty lisanslı cetvel çıkıyor. Sırasıyla ürünlere geçelim o zaman!

YumeTwins Tavşan

Sağlığa zararlı hiç bir madde bulundurmayan bu tavşan, sizin en şirin dostunuz olabilir! Kıyafetiyle birlikte geliyor ve kalitesi elinize daha almadan belli oluyor. Kutunun yıldızı kesinlikle bu YumeTwins tavşanıydı. Japonya’dan ürün getirtme isteğinde olanlar, kesinlikle Japon peluşlarına da göz atsınlar. Bu tavşanı odanızın en güzel yerine koyup, diğer ürünleri incelemeye geçebiliriz.

Japon Anahtarlıkları

Bu anahtarlıkları ayrı ayrı fotoğraflayıp birlikte anlatayım. Sağda gördüğünüz anahtarlık sünger bir yapıda. İkisinin ortak yönü ayıcık temalı olmaları. Soldaki daha sert ve lastik yapıdayken, sağdaki tam stres atmalık. Bunlar anahtarlık olarak geçse de, soldaki aslında key cover yani anahtar koruyucusu ya da kaplaması olarak çevirebileceğimiz bir özelliğe sahip. Anahtarınızı direkt içerisine sokabiliyorsunuz ve dünyanın en sevimli anahtarlığına sahip oluyorsunuz. Sağdaki ise bizim bildiğimiz tipik anahtarlık. Çantanızın fermuarına filan da asabilirsiniz.

Hello Kitty Cetvel

Hello Kitty temalı bu harika cetvel bir çok fonksiyona sahip. Hem normal uzunluk ölçüyor, hem açı ölçüyor, hem de hiç yer kaplamıyor. Gerçekten kullanmasanız bile tam bir koleksiyonluk ürün. Gerçek lisanslı bir Hello Kitty aksesuarını Türkiye’de bulmak, bulsanız da almak gerçekten zor. Hem pahalılar, hem de işin merkezinden yani Japonya’dan böyle bir ürün getirmek en güzeli.

Pokemon Çanta

Hem Nintendo, hem de Pokemon tarafından lisanslanmış bu Pikachu çantası da kutudaki bir diğer favorim. Cep canavarları yazısına sahip ve çok çok kaliteli. Üstelik çantanızın fermuarına ya da anahtarlık bölümüne asabileceğiniz bir askı aparatına da sahip.

Japonyadan Ürün Polar

Kağıt setinin dışında son Japon ürünü bu Winnie the Pooh temalı polar oldu. Kağıt setini anlatmaya ihtiyaç duymuyorum, bildiğiniz farklı boyutlarda kağıt ve zarf çıkıyor paketin içerisinden. Bu polar ise ülkemizde bulamayacağınız bir kalitede, tam koleksiyonluk bir ürün. Polar havlu olarak da geçen bu lisanslı ürün plaj havlusu olarak da kullanılabilecek boyutta.

Umarım hoşunuza gitmiştir. Diğer kutu incelemelerim ve Japonya’dan ürünler için ürün incelemeleri kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu