Öneriler

Zula Oyun Kanalı Açıldı

Sponsorlu İçerik

Selamlar arkadaşlar. Youtube’da oyun yayıncılığı yapan bir çok arkadaşımız var. Bugün sizlere General isimli Zula oyun kanalını tanıtacağım. Öncelikle arkadaş yeni başlamasına rağmen inanılmaz bir yükseliş elde etmiş. Hatta öyle ki, ilk videosu 4 gün önce ve daha ilk videosundan 16 bin izlenmesi var. Size biraz videolarını tanıtayım.

Bu video ilk çekiliş videosu. M468’li hem de 🙂 Bu videodan sonra insanlar General isimli Youtuber’ı tanımaya başladı. Ardından bambaşka ve 2 dakikalık bir sandık açma videosu geldi. O videoda da 32 adet Zula Karakter Sandığı açtı ve bu anları takipçileriyle paylaştı.

Bununla da yetinmeyen General, bombayı patlattı ve her Zula oyuncusunun ağzını açık bırakacak şekilde tam 52 adet E-Sport kasası açma videosu çekti. Bu E-Sport kasalarını açarken hem kendisi eğlendi, hem de takipçileri… Ayrıca bir çok takipçisinin de merakını giderdi. Yorumlara baktığımda da, insanlar General’in bir sonraki videoda hangi kasadan kaç tane açacağını merak eder olmuş durumda.

Youtube’da Counter-Strike, League of Legends ve bir çok oyunun yayıncısı varken, Zula’da bir içerik oluşturucusu görmek eminim tüm Zulacılar için harika olmuştur.

Zula oyun kanalları arasında büyük bir yer edinecek olan General’in kanalını takip etmek için aşağıdaki bağlantıdan abone olabilir, videolarını büyük bir keyif ile seyredebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UC9hqYx_jf9IBC_2tzvCaGJA

Burak Şengüloğlu

Oyun dünyası ile çok çok erken yaşta tanışmış, 9 yaşındayken gül gifleriyle süslü ilk sitesini açmış, bir ara e-spor'a ve oyun haberciliğine sarmış, şu sıralar oyun geliştirme, firmalara danışmanlık hizmeti ve makale hizmetleriyle hayatının akışına kendisini kaptırmış bir şahıstır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buna da Göz At

Close