Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Merhaba! Ben, dijital dünyanın karmaşık yapısını çözümleyerek işletmenizin bu alanda sıçrama yapmasını sağlamak için buradayım. Dijital Pazarlama Danışmanlığı alanında, markanızın dijital platformlarda etkili ve verimli bir şekilde yer almasını hedefliyor, size özel stratejiler geliştiriyorum.

Dijital Pazarlama Uzmanı

BURAK ŞENGÜLOĞLU

DİJİTAL DANIŞMANLIK

SEO’dan sosyal medya yönetimine, e-ticaret stratejilerinden dijital reklam kampanyalarına kadar geniş bir yelpazede Dijital Pazarlama Danışmanlığı hizmet sunuyorum. İşletmenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayacak SEO taktikleri, marka bilinirliğinizi artıracak sosyal medya stratejileri ve satışlarınızı artırma potansiyeli taşıyan e-ticaret çözümleriyle dijital dünyada sizin için en uygun yolu tasarlıyorum. Dijital pazarlama alanında birlikte harikalar yaratalım!

Proje Üzerinde Çalışma

blank

Teorik değil pratik dijital danışmanlık

İşiniz

BÜYÜSÜN

Ekibinizi, projelerinizi, claim süreçlerinizi ve pazarlamanızı yönetmek için doğru adres!

Hem Eğitim Hem Proje Yönetimi

Belirleyeceğiniz personelinize dijital pazarlama alanında SEO, Dijital Reklamlar, E-Ticaret, Sosyal Medya, Pazarlama Bütçelerinin Kullanımı gibi alanlarda eğitimler verirken, projelerinizi de beraber tamamlayalım.

VERDİĞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

blank

SEO Danışmanlığı

Profesyonel SEO Danışmanlığı ile web sitenizi Google’a daha uyumlu hale getiriyorum. Anahtar kelime analizi, içerik optimizasyonu, backlink stratejileri ve teknik SEO uygulamalarıyla dijital varlığınızı güçlendirmek için destek oluyorum. Ekibinizi SEO konusunda bilinçlendiriyor ve ajansınızla aranızda bir köprü oluşturuyorum.

blank

Dijital Reklam Danışmanlığı

Sağladığım Dijital Reklam Danışmanlığı ile ücretli trafiğinizi yönetiyor, ekibinizle ajansınız aranızda köprü oluşturuyorum. Dijital danışmanlık kapsamında, Google Ads, Meta Business, LinkedIn Ads, içerik pazarlaması ve e-posta pazarlama stratejileri gibi çeşitli araçlarda ekibinize optimizasyon eğitimleri veriyorum.

blank

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimle, Trendyol, Hepsiburada ve Amazon gibi önde gelen pazaryerlerinde başarınızı artırmanıza destek oluyorum. WordPress, Shopify, Ikas ve Ticimax gibi popüler e-ticaret altyapıları konusunda uzmanlığımla, online mağazanızı optimize ediyor, reklamlarınızı kurguluyor ve kampanyalarınızı yönetiyorum.

blank

Web Yönetimi Danışmanlığı

WordPress web siteleriniz, native uygulamalarınız, PHP-HTML-ASP altyapılarındaki özgün yazılımlarınız ve diğer CMS’lerinizdeki içeriklerinizi yönetiyor, ekibinize web yönetimi danışmanlığı hizmetim ile katkı sağlıyorum.

blank

Sosyal Medya Danışmanlığı

Stratejik ve içerik bazlı planlamalarla, Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest ve Tiktok gibi sosyal medya hesaplarınız için danışmanlık sağlarken, büyüme önerileri ve ekip yönetimi konusunda da sosyal medya danışmanı olarak yardımcı oluyorum.

blank

Bütçe ve Proje Danışmanlığı

Markanızın reklam ve pazarlama bütçelerini yönetiyor, claim süreçlerinde destek oluyorum. Ekibinizin hangi noktalara dikkat etmesi gerektiğini söylüyor ve kanıt dosyalarının nasıl toplanacağı konusunda proje danışmanlığı hizmetim ile eğitimler veriyorum.