Hakkımda

Merhabalar ben Burak,

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde 1991 yılında doğdum. İlk öğrenimimi Prof. Abdullah Türkoğlu İlköğretim Okulu’nda, orta öğretimimi K.F. Olcay Anadolu Lisesi’nde, yüksek öğretimimi ise İskenderun Teknik Üniversitesi’nde ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde geçirdim.

Türkiye’nin yeni medyada yakaladığı enerji ile birlikte artan içerik talebine uygun olarak gençlerin yoğun ilgisinin olduğu Youtube, E-Spor, Oyun, Alışveriş ve yeni nesil Girişimcilik gibi konularda ürettiğim içerikler, yönettiğim projeler ve verdiğim danışmanlık hizmetleri ile iş hayatıma başladım

Sektöre hakim olmak adına haber ve e-spor taraflarından sonra markalarla viral içerikler için bir platformun, oyun geliştiriciliği için 2 mobil platform ile 1 tarayıcı tabanlı oyunun, Youtube tarafı için içerik üreten bir ekibin parçası olarak kendimi olabildiğince geliştirdim. Girişimcilik için bir çok seminere, toplantıya ve görüşmelere dahil oldum. Ardından 2017 yılının yazında bu blog sitesini açtım. Bu siteyi aktif ederek ve güncel tutarak interaktif bir CV olarak kullanmak istedim. Ayrıca Genç Girişimci gibi çeşitli dergilere ve Hürriyet gibi çeşitli gazetelere de içerik ürettim.

Profesyonel iş hayatına 4K Metal çatısı altında stajyer olarak başladım. Ardından 1 sene freelance olarak, 9 ay profesyonel olarak E-GameShop’ta çalıştım. Şu anda ise Itopya ailesinin bir parçasıyım.

Benimle iş birliği yapmak, danışmanlık hizmeti almak ya da ürünlerinizin tanıtımını yaptırmak için iş birliği sayfasını ziyaret edebilir, PDF formatında CV’mi isteyebilirsiniz.

Kapalı