İçerik Ajansı

Hakkımda

Merhabalar ben Burak,

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde 1991 yılında doğdum. Şu an EGS Bilgisayar Bilişim Teknoloji Market Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. çatısı altında çalışmaktayım. İlk öğrenimimi Prof. Abdullah Türkoğlu İlköğretim Okulu‘nda, orta öğretimimi K.F. Olcay Anadolu Lisesi‘nde, yüksek öğretimimi ise Mustafa Kemal Üniversitesi ve İskenderun Teknik Üniversitesi‘nde geçirdim.

Türkiye’nin yeni medyada yakaladığı enerji ile birlikte artan içerik talebine uygun olarak şirketimin çatısı altında İstanbul’da kendi ofisimde başta şirket varlıklarına olmak üzere bir çok markaya içerik oluşturmaktayım. Gençlerin yoğun ilgisinin olduğu Youtube, E-Spor, Oyun, Alışveriş ve yeni nesil Girişimcilik gibi konularda ürettiğim içerikler, yönettiğim projeler ve verdiğim danışmanlık hizmetleri ile iş hayatıma devam etmekteyim.

Makine mühendisliğini bir kenara bırakıp daha yoğun bir tempoda bu sektöre hizmet ettiğim için mutlu olmakla beraber arkamda bir çok proje de bıraktım. Bunlardan ilki 2012 yılında açtığım Pixel Canavarı isimli bağımsız yapımcı oyunlara destek veren haber ve içerik platformuydu. Bu proje ile ilk referanslarımı ve sermayemi kazanıp 2014 yılında başka bir proje için sonlandırdım. E-Spor’a, bir önceki projeyi sonlandırmadan bir kaç ay önce girdim. Kurucusu olduğum ve menajerlik işlerini yürüttüğüm Pixel Gaming isimli League of Legends takımı ile “Şampiyonluk Aşaması”nda Türkiye 2’nciliği gördüm. Ayrıca bir çok turnuvada başarılar elde eden takımım ile alakalı blog tarafında bir kaç şey yazdım.

Sektöre hakim olmak adına haber ve e-spor taraflarından sonra markalarla viral içerikler için bir platformun, oyun geliştiriciliği için 2 mobil platform ile 1 tarayıcı tabanlı oyunun, Youtube tarafı için içerik üreten bir ekibin parçası olarak kendimi olabildiğince geliştirdim. Girişimcilik için bir çok seminere, toplantıya ve görüşmelere dahil oldum. Ardından 2017 yılının yazında bu blog sitesini açtım. Bu siteyi aktif ederek ve güncel tutarak interaktif bir CV olarak kullanmak istedim. Ayrıca çeşitli Genç Girişimci gibi çeşitli dergilere, Hürriyet gibi çeşitli gazetelere de içerik ürettim.

Benimle iş birliği yapmak, danışmanlık hizmeti almak ya da ürünlerinizin tanıtımını yaptırmak için iş birliği sayfasını ziyaret edebilir, PDF formatında CV‘mi e-posta aracılığıyla isteyebilir, kahve içmek için ofisimi ziyaret edebilirsiniz.

Kapalı